Головна Новини Все про пенсійне забезпечення: відбудеться пряма лінія для внутрішньо переміщених осіб

Все про пенсійне забезпечення: відбудеться пряма лінія для внутрішньо переміщених осіб

by Max

Питання можна озвучити як телефоном, так і надіслати на електронну пошту.

У понеділок, 20 листопада, відбудеться пряма лінія з пенсійних питань для внутрішньо переміщених осіб.

Переселенці зможуть отримати відповіді на питання по темі «Пенсійне забезпечення внутрішньо переміщених осіб». На запитання відповідатимуть Олена Болжеларська, начальник управління обслуговування громадян та Анжела Немеш, заступник начальника управління з питань виплат – начальник відділу методології та звітності, Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Пряма лінія відбудеться у понеділок, 20 листопада з 14:00 до 16:00. Питання можна озвучити за телефонами: (068) 801 88 52 (Київстар) і (050) 825 53 98 (Vodafone).

Переселенці, які не зможуть зателефонувати у вказаний час, можуть заздалегідь надіслати свої запитання електронною поштою на адресу: [email protected]. Або залишити запитання на автовідповідач: (068) 801 88 52 (Київстар), (050) 825 53 98 (Vodafone).

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.