Головна Політика Влада КНДР висловилась щодо заяв Блінкена про співпрацю Пхеньяна із РФ

Влада КНДР висловилась щодо заяв Блінкена про співпрацю Пхеньяна із РФ

by Max
Влада КНДР висловилась щодо заяв Блінкена про співпрацю Пхеньяна із РФ

Міністерство закордонних справ Північної Кореї відреагувало на заяви держсекретаря США Ентоні Блінкена щодо відносин Північної Кореї та Росії та заявило, що вони лише посилюють політичну та військову напруженість на Корейському півострові. Про це, як передає агенція Reuters, повідомило в суботу державне агенство Північної Кореї KCNA.

«Сполучені Штати мають звикнути до нової реальності відносин КНДР і Росії», – заявили в МЗС Північної Кореї. – Незалежно від того, що кажуть інші, дружні відносини і співпраця між КНДР і Росією, які прагнуть до незалежності, миру і дружби, будуть неухильно зміцнюватися».

9 листопада держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що поділяє занепокоєння Південної Кореї щодо зростання військової співпраці між Північною Кореєю та Росією. У цьому контексті він сказав про «вулицю з двостороннім рухом», маючи на увазі потік зброї та технічної підтримки.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.