Головна Новини Відкриття туристичного сезону в Кам’янці-Подільському триває: програма заходів

Відкриття туристичного сезону в Кам’янці-Подільському триває: програма заходів

by Max

Гроші, зібрані під час відкриття турсезону, передадуть на реабілітацію пораненого захисника.

,Протягом трьох днів в Кам’янці-Подільському триває відкриття туристичного сезону. Цього року він проходить у форматів родинних вихідних. Розпочалася тематична програма вчора, 28 квітня. Того дня на території Старого замку відбувся крафтовий ярмарок та виставка сувенірної продукції. Відвідувачам події підготували майстер-класи, екскурсії, виставки.

Сьогодні, 29 квітня, гостей запрошують у «родинні мандри». Біля Ратуші пройде пікнік, відбудуться презентація нової атракції у Вірменській криниці, бібліо-фешбук, виставки, екскурсії та фестиваль «Златафест» у центрі культури і мистецтв.

Завтра, 30 квітня, відкриття туристичного сезону продовжиться під гаслом «Спортивна родина». Готують два благодійних забіги у сквері Європейському, спортивні активності для всієї сім’ї на площі Польський ринок.

Заходи цьогоріч благодійні – в місті збирають гроші на реабілітацію воїна-кам’янчанина Валерія Одайника.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.