Головна Новини Відключення електрики у Хмельницькій області: графік на 8 лютого

Відключення електрики у Хмельницькій області: графік на 8 лютого

by Max

Енергетики рекомендують періодично перевіряти зіставлення черг і адрес, адже файли іноді оновлюються.

Сьогодні, 8 лютого, на Хмельниччині заплановано вимикати лише основні черги, тобто одночасно по дві зі шести. Вони позначені у графіку погодинних відключень темнішим кольором і надписом «електроенергія відсутня».

За інформацією АТ «Хмельницькобленерго», таким чином діятиме схема «6 на 3»: шість годин електроенергія постачатиметься, а три години буде відсутня. Вдень поміж періодів пікового навантаження, орієнтовно з 12:00 до 16:00, зберігається ймовірність відключень лише однієї черги.

А вночі цілком можливо, що відключень не буде, адже у цей час споживання електроенергії суттєво знижується.

«Зверніть увагу, що файли зіставлення черг та адрес інколи змінюються: уточняються номери будинків, коригуються назви вулиць. Рекомендуємо періодично їх переглядати, щоб чітко володіти інформацією про чергу відключення. Або ж, у разі відсутності електричної енергії в оселі, користуватися сторінкою «Відключення за адресою», — зазначили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

Графік погодинних відключень електрики. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Графік погодинних відключень електрики. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Читайте також: Як обміняти лампи розжарювання на світлодіодні: покрокова інструкція

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.