Головна Новини Відключення електрики на Хмельниччині 11 лютого: як відбуватиметься

Відключення електрики на Хмельниччині 11 лютого: як відбуватиметься

by Max

Поки що, наймовірніше, графік відключення не діятиме.

Сьогодні, 11 лютого, погодинні відключення електрики на Хмельниччині можуть не діяти. Таке припущення можна зробити з того, що «Хмельницькобленерго» станом на ранок суботи не оприлюднило повідомлення про доведені ліміти споживання областю електроенергії. Тоді як такі повідомлення з’являються напередодні ввечері.

Утім, ще вчора 10 лютого вже пісдя 19 години енергетики наголошували, що на Хмельниччині графік погодинних відключень не діє. Хмельницька область заживлена за аварійною схемою, на розподіл електричної енергії впливають мережеві обмеження. Причина – наслідки масованої атаки, яку 10 лютого завдав ворог. Навіть, за повідомленням Міжнародного агентства з атомної енергії з посиланням на Державну інспекцію ядерного регулювання України, через нестабільність електромережі внаслідок обстрілу зупинився один із блоків Хмельницької атомної електростанції.

Нагадаємо, вчора ворог двічі обстріляв Хмельниччину. Близько 4-ї ранку беспілотником «Шахед» влучили в об’єкт критичної інфраструктури Шепетівського району, а вже приблизно о 10.38 одна з російських ракет влучила в об’єкт комунальної інфраструктури в Хмельницькому.

Читайте також – Пошкоджені електростанції та збиті ракети: наслідки масованого обстрілу України

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.