Головна Новини Від важких поранень загинув воїн Олег Шевченко зі Шепетівського району

Від важких поранень загинув воїн Олег Шевченко зі Шепетівського району

by Max

Героя було поранено під час бою в Бахмутському районі.

У Дніпропетровській лікарні загинув 42-річний Олег Шевченко зі села Крупець Шепетівського району. Через кілька днів йому могло б виповнитися 43, але ворог забрав його життя. Цю трагічну звістку повідомили представники Крупецької сільської ради.

За їх інформацією, Шевченко Олег Валерійович був жителем села Крупець. Він народився 8 березня 1980 року. Був солдатом навідником.

Олег Шевченко зазнав важких поранень у бою, який проходив 23 лютого поблизу села Дубово-Василівка Бахмутського району, Донецької області. На жаль, медикам не вдалося врятувати його життя. Герой загинув 27 лютого у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні.

«Розділяємо невимовний біль важкої втрати та висловлюємо глибокі співчуття родині, колегам, друзям та бойовим побратимам загиблого Героя. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту скорботи за найдорожчою для вас людиною. Про дату церемонії поховання та час зустрічі нашого Героя повідомимо додатково», — зазначили у Крупецькій сільраді.

Читайте також: Повернувся з-за кордону, щоб захищати Україну: хмельничани попрощалися з добровольцем Віктором Мацаком

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.