Головна Новини Ведмедя Балу з хмельницького зоокуточка можуть передати в «Синевир»

Ведмедя Балу з хмельницького зоокуточка можуть передати в «Синевир»

by Max

Питання передачі ведмедя до реабілітаційного центру розглянуть депутати.

На розгляд депутатів Хмельницької міської ради винесуть питання про можливість передачі ведмедя Балу, який проживає в міському зоокуточку, до Національного природнього парку «Синевир». Про це йдеться у проєкті рішення виконавчого комітету.

У документі йдеться про те, що таке клопотання надійшло від комунального підприємства «Парки і сквери міста Хмельницького», яке просить дозволу на передачу майна комунальної власності, а саме ведмедя Балу, до Національного природнього парку «Синевир».

Нагадаємо, нещодавно перевірку умов проживання бурого ведмедя Балу в зоокутку в парку Чекмана ініціювали в у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, відреагувавши на скарги зоозахисників. А згодом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною та перевіряють, чи справді умови утримання тварини не відповідають нормам.

Додамо, раніше у парку Чекмана жили також батьки ведмедя Балу – ведмеді Аліса і Тімка. Восени 2019 року їх відвезли з Хмельницького до реабілітаційного центру, що в Запорізькій області. А навесні наступного року клишоногих відправили за кордон. Тварин перевезли до центру реабілітації бурих ведмедів у Румунію.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.