Головна Новини Ванеса, Зара, Іскандер: як називали дітей у 2022 році на Хмельниччині

Ванеса, Зара, Іскандер: як називали дітей у 2022 році на Хмельниччині

by Max

Популярні та рідковживані імена, які обирали мешканці області для новонароджених малюків.

Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України опублікувало рейтинги найпопулярніших імен, які обирали батьки для новонароджених дітей у минулому році. Також в управлінні навели приклади незвичних імен, якими називали малюків у 2022 році.

«Звичайно, вибір імені дитини завжди є правом батьків. Коли народжується хлопчик або дівчинка, батьки завжди ставлять собі питання – як назвати дитину? Спробуємо розібратися в трендах і що впливає на ім’я в 2022 році. Не забувайте: ім’я та по батькові, можна в будь-який час законно змінити за бажанням обох батьків, а з 16 років без згоди батьків на власний розсуд», – йдеться у повідомленні.

Софія, Марія, Марк та Артем, – імена, які уже не один рік зберігають першість у рейтингу найпопулярніших імен, які обирають батьки. Що ж впливає на тренди у виборі імен? Історичні події – війни, перемоги – можуть вплинути на популярність імені, зазначають в управлінні Міністерства юстиції України. Також у народі придумують нові імена: на це впливають події, люди, популярні предмети і технології (як от Джавеліна).

У Хмельницькій області протягом 2022 року найпопулярнішими іменами були:

  •  жіночі: Анастасія, Анна, Вікторія, Вероніка, Дарина, Емілія, Єва, Злата, Марія, Надія, Олександра, Поліна, Соломія, Софія, Ярина;
  •  чоловічі: Андрій, Артем, Владислав, Давид, Данило, Ілля, Максим, Марк, Матвій, Михайло, Назар, Олександр, Роман, Тимофій, Ярослав.

Рідковживані імена, які давались дітям в 2022 році на Хмельниччині:

  • жіночі: Альвіна, Амалія, Афіна, Ванеса, Вів’єн, Глорія, Зара, Ліліана, Луна, Патріна, Юнна, Ульпана;
  • чоловічі: Домінік, Іскандер, Маріус, Натаніїл, Нікодим, Раян, Севіур, Стефа, Юсуф.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.