Головна Life style В чому треба вимочувати печінку, щоб вона була ніжна та з приємним запахом

В чому треба вимочувати печінку, щоб вона була ніжна та з приємним запахом

by Max
В чому треба вимочувати печінку, щоб вона була ніжна та з приємним запахом

Коли справа доходить до готування печінки, виникає багато питань. Наприклад, як прибрати специфічний запах та зробити її м’якою. Досягти потрібного результату можна тільки шляхом вимочування.

Подробиці

Потрібно вибрати, в чому саме вимочувати печінку. Найчастіше можна почути про молоко. Але в ньому потрібно тримати 1-2 години. Досить тривалий час, який хотілося б скоротити. Та й молоко нині коштує дорого, щоб просто так його виливати заради приготування печінки.

Можна зробити маринад для вимочування з води, солі та цукру. На 1 л рідини потрібно взяти по 1 ст.л. вказаних продуктів.

Печінку треба очистити, зняти плівку, нарізати. Покладіть в підготовлений розчин та залишіть на 45 хвилин. Потім промийте та готуйте звичайним способом.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.