Головна Life style Унікальне перетворення: Оля Полякова стала Фредді Мерк’юрі в новому кліпі

Унікальне перетворення: Оля Полякова стала Фредді Мерк’юрі в новому кліпі

by Max
Унікальне перетворення: Оля Полякова стала Фредді Мерк’юрі в новому кліпі

Режисером відео виступила Соня Плакідюк, інформує KURAZH.

У новій роботі виконавиця не лише змінює колір волосся, але також перетворюється на легендарну рок-зірку Фредді Мерк’юрі, лідера британського гурту Queen. У кліпі Полякова постає у 6 унікальних образах, починаючи від вразливої та безпорадної артистки і закінчуючи чемпіонкою рингу, що тренується щодня, щоб рятувати саму себе. Режисер Соня Плакідюк ділиться, що їй хотілося розповісти історію про артистку, яка навіть у найважчих моментах дотримується принципу «шоу має продовжуватися».

«Працюючи у шоу-бізнесі, я чудово розумію, що нікого не хвилює, як важко вам на душі. Ви повинні приносити радість, втіху, красу та позитив, тому що це ваша робота та покликання. Кожен образ у кліпі виконує свою невипадкову роль у цій історії», — зізналася Плакідюк.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.