Головна Life style Українців запитали, як на них впливають відключення світла: найбільше страждають жителі великих міст

Українців запитали, як на них впливають відключення світла: найбільше страждають жителі великих міст

by Max

Центр Разумкова опублікував дослідження, в якому українців запитали, як на них впливають відключення світла. Про це повідомляє KURAZH.

Відповідаючи на запитання, наскільки сильно відключення електроенергії як у них вдома, так і в інших місцях, впливають на їх повсякденне життя, 19% опитаних обрали “дуже сильно впливають”, 24% – “досить сильно впливають”, 35% – “помірно впливають”, 8% – “слабо впливають”, 4% – “взагалі не впливають”.

Найчастіше на цей вплив вказують жителі великих (100 тис. і більше жителів) міст (тут 49% відповіли, що ці відключення дуже сильно або досить сильно впливають на їх життя), меншою мірою жителі середніх, малих міст та смт (43%) та сіл (36%).

Протягом останніх трьох місяців перед опитуванням у 73% респондентів відключення електроенергії у їх оселях відбувалося, як правило, більше одного разу на день, у 14% – раз на день, у 7% – кілька разів на тиждень, але не щодня, у 1,5% – раз на тиждень, у 2% – рідше, ніж раз на тиждень, у 0,5% – раз на місяць, у 1% – ніколи або майже ніколи.

На запитання, скільки годин протягом останньої доби перед опитуванням у їх помешканні не було постачання електроенергії, найчастіше (33,5%) респонденти відповідають, що постачання не було від 5 до 9 годин, 26% – що постачання електроенергії не було від 2 до 4 годин, 17% – від 10 до 14 годин, 7% – від 15 до 19 годин, 2% – від 20 до 21 години, 1% – більше 22 годин, 0,8% – що протягом всієї попередньої доби не було постачання електроенергії, 4,5% – що електроенергії не було від 1 години (але менше 2 годин), 1,5% – менше 1 години, 6% – що постачання електроенергії було весь час протягом останньої доби.

Опитування проведене Центром Разумкова з 21 грудня 2022 року по 3 січня 2023 року серед 2017 респондентів по всій Україні за виключенням окупованих Росією територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.