Головна Новини У Славуті поховали 33-річного матроса Олександра Прокопченка

У Славуті поховали 33-річного матроса Олександра Прокопченка

by Max
У Славуті поховали 33-річного матроса Олександра Прокопченка

Захисник загинув, обороняючи Україну від окупантів.

Сьогодні, 10 квітня, у Славуті попрощалися з матросом Прокопченком Олександром Миколайовичем. Громадське прощання з Героєм відбулося в міському Палаці культури. Про це повідомляють у виконавчому комітеті міської ради.

Захиснику було 33 роки. Він закінчив Шепетівський професійний ліцей за спеціальністю електрозварювальник. Працював різноробочим. На початку вересня минулого року його мобілізували. Воїн проходив військову службу на посаді гранатометника. Брав активну участь у бойових діях з російськими окупантами, де й отримав важкі поранення. Третього квітня життя Олександра обірвалося.

«Рідні, друзі та близькі Олександра згадують його як дуже добру та щиру людину. У захисника України залишилися батько, мати та брат», – йдеться у повідомленні.

Заупокійна панахида за захисником України відбулася в церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Поховали Героя на «Новому кладовищі» з усіма військовими почестями.

Читайте також: На Луганщині загинув захисник з Ізяславщини Юрій Дячук

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.