Головна Політика У Росії заблокували всі сайти відомого правозахисного проекту!

У Росії заблокували всі сайти відомого правозахисного проекту!

by Max

Російський регулятор Роскомнагляд заблокував усі сайти відомого правозахисного проєкту «ОВД-Инфо». Як повідомили самі ж правозахисники у соцмережах, причини блокування наразі невідомі.

8 червня російське відомство заблокувало сайти проєкту з новинами та правовими інструкціями. Головний сайт «ОВД-Инфо» заблокували ще у 2021 році, але правозахисники продовжували його вести.

У заяві проєкту йдеться, що його сайти з новинами і правовими інструкціями, як і раніше, можна читати з території Росії, але тепер тільки через VPN. Також продовжує оновлюватися і головний сайт та облікові записи «ОВД-Инфо» у соцмережах.

У проєкті Роскомсвобода повідомили, що нові блокування сайтів «ОВД-Инфо» ініційовані Мін’юстом Росії, який нещодавно отримав повноваження щодо обмеження доступу до сайтів, власники яких нібито порушують зобов’язання за законом про «іноземних агентів».

Правозахисний медіапроєкт «ОВД-Инфо» займається передусім питаннями щодо політичних переслідувань – збирає, узагальнює та публікує інформацію про затриманих на акціях у Росії.

У вересні 2021 року «ОВД- Инфо» внесли до реєстру незареєстрованих об’єднань, які виконують функцію «іноземного агента».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.