Головна Новини У поліції перевірили факти з допису в соцмережі про знущання над дітьми в Хмельницькому

У поліції перевірили факти з допису в соцмережі про знущання над дітьми в Хмельницькому

by Max
У поліції перевірили факти з допису в соцмережі про знущання над дітьми в Хмельницькому

На інформацію відреагували в ювенальній превенції та службі у справах дітей.

У Хмельницькому соцмережі облетів допис про те, що 25-річна жінка, яка проживає з трьома дітьми в мікрорайоні Озерна, знущається з них. Авторка допису в Instagram стверджувала, що мама два роки тому обпекла дітям паяльником руки, б’є їх та ставить на гречку, а також веде аморальний спосіб життя. Також авторка допису оприлюднила фото дитячих рук з можливими слідами опіків та заяву, з якою вона звернулася до міської служби у справах дітей.

Наразі на цей допис вже відреагували в поліції. Інспектори ювенальної превенції та працівники служби у справах дітей Хмельницької міської ради перевірили викладені в дописі факти та умови проживання родини.

Як розповіла сайту «Є» Світлана Мельник, старший інспектор сектору ювенальної превенції Хмельницького районного управління поліції, коли працівники ювенальної превенції разом зі службою у справах дітей виїхали на перевірку, то викладені в дописі факти підтвердження не знайшли.

«Фото, оприлюднені в дописі, трирічної давності. До того ж, на них не обпечені дитячі руки, а з наслідками алергічної реакції. Жодних шрамів та саден на дитячих руках не виявили. Мама показала довідки та записи лікаря в дитячих медичних книжках, де зазначено саме про алергічну реакцію. Умови проживання родини – задовільні. Тобто, фото використали для того, щоб викласти інформацію саме під потрібним авторам допису кутом», – каже Світлана Мельник.

Наразі правоохоронці з відповідними службами продовжують з’ясовувати обставини ситуації що склалася, а родину взяли під супровід.

Також не виключають, що причиною такого допису між стати конфлікт.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.