Головна Новини У Нетішині ветерани війни відкрили автомайстерню, де лагодять автівки для потреб ЗСУ

У Нетішині ветерани війни відкрили автомайстерню, де лагодять автівки для потреб ЗСУ

by Max
У Нетішині ветерани війни відкрили автомайстерню, де лагодять автівки для потреб ЗСУ

У Нетішині працює ветеранська автомайстерня, у якій ремонтують автівки для потреб Збройних Сил України. Власними силами волонтери вже відновили понад 30 транспортних засобів, розповів сайту «Є ye.ua» міський голова Олександр Супрунюк.

Таку ініціативу започаткував колишній військовий Дмитро. З перших днів повномасштабного російського вторгнення він став на захист країни, а коли отримав травму і повернувся додому, вирішив продовжити допомагати захисникам-побратимам в тилу. Разом зі своїми однодумцями – ветеранами російсько-української війни – почали розвивати благодійну справу.

«Перевага їхня в тому, що вони знають, що конкретно потрібно ремонтувати в автомобілях і як їх якісно обладнати для військових потреб, адже самі мають цей досвід», – розповідає міський голова Нетішина.

Автомобілі, які доправляють сюди, бувають в різному стані. Деякі з них потребують незначного ремонту, а деякі – знищені майже вщент. Однак, каже мер міста, у майстерні можуть дати раду будь-яким пошкодженням.

«Є автомобілі, які привозять майже повністю поруйнованими. Хлопці ремонтують двигуни, кузови, виконують бронювання автівок, встановлюють турелі (установки для кріплення кулеметника – авт.) на автомобіль та обладнують усім необхідним для аеророзвідки. Є проєкт, де вони перетворили пікап Ford Ranger з двомісного на тримісний, подовжили кузов і вмонтували необхідне устаткування для виконання конкретних бойових задач», – каже Олександр Супрунюк.

Чоловіки відновлили вже понад 30 військових машин. Фото: надано Нетішинською міськрадою

У автомайстерні на постійній основі працює кілька людей, однак на поміч часто приходять інші: «Це хлопці, які починали з АТО, і саме на базі Спілки учасників АТО виникла така спільнота, яка продовжує працювати на Перемогу. Воїни, які зараз на реабілітації, також доєднуються до команди і допомагають».

За словами очільника міста, чоловіки ремонтують автомобілі за власні кошти, а також їм допомагають небайдужі нетішинці. У майбутньому вони прагнуть збільшити кількість замовлень на цивільні машини. Таким чином у них буде можливість вкладати кошти в ремонт пікапів, які потрібні на фронті.

За словами очільника міста, чоловіки ремонтують автомобілі за власні кошти, а також їм допомагають небайдужі нетішинці. Фото: надане Нетішинською міськрадою

Читайте також: Збирати дрони якісно, швидко та з усіх можливих компонентів безкоштовно навчають у Хмельницькій школі пілотування

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.