Головна Новини У Нетішині попрощалися з Олександром Мазураком, який загинув на Донеччині

У Нетішині попрощалися з Олександром Мазураком, який загинув на Донеччині

by Max

Герою назавжди залишиться 33 роки.

Сьогодні,1 лютого, жителі Нетішинської міської територіальної громади провели в останню земну дорогу захисника Олександра Мазурака. Про це повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

33-річний Олександр Мазурак, солдат 3 гірсько-штурмової роти, загинув 26 січня внаслідок ворожого танкового обстрілу поблизу населеного пункту Білогорівка Бахмутського району Донецької області.

«Невимовний біль… Страшна ціна нашої свободи… Молодий хлопець, який любив Україну і віддав за неї найдорожче – життя – за її майбутнє, за майбутнє кожного з нас. Йому б тільки продовжувати своє життя, здійснити мрію про сімейне щастя, народжувати й виховувати дітей, творити добрі справи для людей, для своєї Батьківщини», – кажуть у Нетішинській міській раді.

З Олександром Мазураком попрощалися в Нетішині. Фото: з фейсбук-сторінки виконкому Нетішинської міської ради

Поховали Олександра Мазурака на Острожчині, в селі Плоске, поряд з могилою мами.

Нехай світла пам’ять про Героя назавжди залишиться в серцях земляків… Щирі співчуття рідним і близьким…

Нагадаємо, що у Шепетівці та Волочиську попрощалися зі загиблими воїнами

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.