Головна Новини У Нетішині попрощалися із загиблим на війні Олегом Дубичем

У Нетішині попрощалися із загиблим на війні Олегом Дубичем

by Max

Російська куля обірвала життя 38-річного Героя в районі Бахмуту на Донеччині.

Сьогодні, 21 квітня, нетішинці віддали останню шану Герою російсько-української війни Олегу Дубичу. Про це інформують у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Сайт «Є» раніше повідомляв, що 38-річний Олег Дубич, водій аеромобільного підрозділу загинув 16 квітня в результаті артилерійського обстрілу в районі Бахмуту Донецької області.

«Боляче… Серце рветься на шматки …Невимовні і непоправні втрати ми несемо щодня заради свободи і незалежності нашої держави. Надзвичайно високою ціною дається нам наше майбутнє. На жаль, словами не загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить нетішинська громада поділяє горе близьких та рідних Олега Дубича» – йдеться у дописі Нетішинської міської ради на офіційній Фейсбук-сторінці.

Герою назавжди залишиться 38 років. Фото: з Фейсбук-сторінки виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Нетішинці на колінах зустрічали свого полеглого Героя. Фото: з Фейсбук-сторінки виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Вічна пам’ять Герою… Щирі співчуття рідним і близьким…

Нагадаємо, що війна забрала життя Юрія Морозюка з Ізяславської громади

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.