Головна Новини У Нетішині одразу два храми перейшли до ПЦУ

У Нетішині одразу два храми перейшли до ПЦУ

by Max

За відповідне рішення проголосували місцеві мешканці.

На Хмельниччині триває активний перехід церков з московського патріархату в підпорядкування Православної церкви України. Вчора, 9 квітня, у Вербну неділю, збори релігійної громади відбулия й Нетішині.

Як повідомляють у виконавчому комітеті міської ради, попри рясний весняний дощ сотні нетішинців зібрались поблизу «Горині» та одностайно проголосували за перехід двох храмів УПЦ (мп) до Православної церкви України. Йдеться про Собор Ікони Божої Матері «Неопалима купина» та церкви Святої Параскеви.

«На зборах також затверджено статути двох релігійних громад у новій редакції, обрано голів та членів парафіяльних рад, ревізійні комісії. Загалом участь у голосуванні взяло 2 436 нетішинців», – йдеться у повідомленні.

Додамо, на Хмельниччині протягом 8 квітня ще кілька храмів перейшли до складу Православної церкви України. Такі рішення прийняли жителі Кам’янця-Подільського, Шепетівки та Старокостянтинова. Однак не всюди цей перехід дався легко. Наприклад, у Кам’янці-Подільському сталася штовханина між прихильниками ПЦУ та УПЦ (мп).

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.