Головна Політика У колонії в Білорусі помер політв’язень-блогер, засуджений через карикатуру на Лукашенка – правозахисники

У колонії в Білорусі помер політв’язень-блогер, засуджений через карикатуру на Лукашенка – правозахисники

by Max

У білоруській колонії помер політв’язень-блогер Микола Климович, якого засудили через карикатуру на Олександра Лукашенка, повідомив правозахисний центр «Весна».

«У Вітебській колонії №3 помер 61-річний політв’язень-блогер із Пінська Микола Климович. Його засудили до року колонії за реакцію на карикатуру Лукашенка в «Однокласниках», – йдеться в повідомленні у Telegram.

28 лютого Климовича засудили до року колонії за статтею про образу Лукашенка. Як пишуть правозахисники, чоловіка засудили за сатиричний малюнок, який він розмістив на особистій сторінці у соцмережі. Чоловік мав другу групу інвалідності через проблеми з серцем.

У Білорусі вироки у справах про образу представників влади, зокрема Олександра Лукашенка, набули масового характеру. Управління Верховного комісара ООН з прав людини раніше опублікувало доповідь, присвячену політичним репресіям у Білорусі. ООН дійшла висновку, що масштаб репресій є таким, що може розцінюватися як злочини проти людяності.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.