Головна Новини У Кам’янці-Подільському витратять на шкільний стадіон майже чотири мільйони гривень

У Кам’янці-Подільському витратять на шкільний стадіон майже чотири мільйони гривень

by Max

Роботи мають закінчити вже за місяць.

Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради провело тендер на ремонт шкільного стадіона вартістю майже чотири мільйона гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про нове будівництво спортивного майданчика Кам’янець-Подільського ліцею №14. Планується облаштувати майданчик з гумовим покриттям, встановити огорожу, зробити бігові доріжки та встановити зовнішнє освітлення.

Варто зазначити, що спортивне обладнання, окрім воріт для міні-футболу, за даними тендерної документації, купувати не планується.

Очікувана вартість будівництва шкільного стадіону була 4 мільйони 376 тисяч гривень. В торгах прийняли участь дві компанії і ціна робіт знизилась на майже півмільйона гривень. Тепер вартість робіт становить 3 мільйони 799 тисяч гривень. Побудувати майданчик планують до 30 листопада цього року. Підрядником за результатами тендеру стало приватне підприємство “Дорлідер Поділля”. Директором та засновником підприємства, за даними аналітичної системи Youcontrol, є Валерій Мартиросян.

Раніше сайт “Є” писав, що Ярмолинецька селищна рада оголосила торги на придбання дитячих майданчиків на суму 3 мільйони 890 тисяч гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.