Головна Новини У Кам’янці-Подільському судили студента за матюки на території собору Олександра Невського

У Кам’янці-Подільському судили студента за матюки на території собору Олександра Невського

by Max
У Кам’янці-Подільському судили студента за матюки на території собору Олександра Невського

Хлопець брав участь у мітингу з приводу переходу собору до ПЦУ, де кілька разів нецензурно висловився до присутніх прихильників московського патріархату.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд виніс попередження студенту коледжу Подільського державного університету за дрібне хуліганство. Хлопець нецензурно висловлювався у громадському місці, а його поведінка була зафіксована на відео.

Згідно з вироком суду, подія сталася 10 квітня цього року на території собору Олександра Невського у Кам’янці–Подільському. Громадськість ініціювала мітинг з приводу переходу собору до ПЦУ. Де під час штовханини із прихильниками московського патріархату, хлопець на емоціях висловився декілька разів нецензурною лайкою, перебуваючи у гурті своїх однолітків. До справи було додано відеозапис, на якому цей момент і був зафіксований.

Обвинувачуваний свою провину визнав та зобов`язався в майбутньому дотримуватися громадського порядку. Враховуючи характер вчиненого адміністративного правопорушення та надану позитивну характеристику від керівництва навчального закладу, Кам’янець-Подільський міськрайонний суд обрав захід впливу, передбачений статтею 24-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді попередження.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.