Головна Новини У Кам’янці-Подільському попрощалися з гумористом Романом Іваненком, який загинув у ворожому полоні

У Кам’янці-Подільському попрощалися з гумористом Романом Іваненком, який загинув у ворожому полоні

by Max

Героя проводжали в останній шлях гучними оплесками.

Вчора, 16 березня, в Кам’янці-Подільському попрощалися з 27-річним Романом Іваненком. До початку масштабної війни Герой був гумористом, відомим виступами у складі команди «Наш Формат» у «Лізі сміху». Воїн отримав поранення на Вугледарському напрямку й потрапив у ворожий полон. Там він і загинув. Тіло полеглого Героя вдалося евакуювати після того, як рашистів вдалося вибити зі захоплених ними позицій.

За словами міського голови Михайла Посітка, попрощатися з полеглим Героєм прийшло багато жителів Кам’янця-Поліського. Його проводжали в останній шлях гучними оплесками та гаслами «Герої не вмирають».

«Тебе завжди пам’ятатимуть, твою усмішку, твої жарти, виступи на сцені, слова про війну, твої підбадьорювання бойових побратимів. Не забудемо твого подвигу. Світла пам’ять світлому Воїну», — зазначив Михайло Посітко.

Фото: з фейсбуку Михайла Посітка

Фото: з фейсбуку Михайла Посітка

Нагадаємо, Роман Іваненко потрапив в оточення на Вугледарському напрямку. Там бився до останнього поруч зі своїми побратимами. Однак, отримавши важке поранення, був взятий у полон.

«Він тримався з 24 січня по 28 лютого. Але від терориста гідної медичної допомоги не отримав. Вчора (12 березня — авт.) завдяки штурму ворог з позицій був вибитий. Сьогодні (13 березня — авт.) Романа евакуювали «на щиті», — розповів у фейсбуці голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

Фото: з фейсбуку Михайла Посітка

Фото: з фейсбуку Михайла Посітка

Фото: з фейсбуку Михайла Посітка

Фото: з фейсбуку Михайла Посітка

Фото: з фейсбуку Михайла Посітка

Фото: з фейсбуку Михайла Посітка

Читайте також: Втрати ворога на ранок 17 березня

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.