Головна Новини У Кам’янці-Подільському попрощалися із 30-річним розвідником Дмитром Біньковським

У Кам’янці-Подільському попрощалися із 30-річним розвідником Дмитром Біньковським

by Max

Загинув захисник поблизу Білогорівки, що на Луганщині.

У Кам’янці-Подільському провели в останню дорогу полеглого воїна, 30-річного захисника української землі Дмитра Біньковського. Із Героєм прощалися сьогодні, 14 лютого.

Нагадаємо, Дмитро Біньковський був розвідником. Загинув захисник 12 січня поблизу Білогорівки, що на Луганщині.

«Громада знову в скорботі. Попрощалися з кам’янчанином, хоробрим воїном Дмитром Біньковським, чиє життя забрала ця клята війна. Помолилися за спокій душі Героя, провели до місця вічного спочинку. Найважче – рідним. Хай Бог дасть їм сил впоратися зі страшним горем, хай полегшить їхній біль. А ми будемо завжди пам’ятати подвиг Дмитра…», – повідомив про прощання міський голова Михайло Посітко.

Нагадаємо, захищаючи Україну від російських окупантів на Бахмутському напрямку загинув мешканець Маківської громади Валерій Михайлов.

Попрощалися з кам’янчанином, хоробрим воїном Дмитром Біньковським, чиє життя забрала ця клята війна

Із Героєм прощалися сьогодні, 14 лютого.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.