Головна Новини У хмельницькому училищі вирощують овочі, щоб забезпечити ними навчальні заклади міста

У хмельницькому училищі вирощують овочі, щоб забезпечити ними навчальні заклади міста

by Max

Тут зібрали свій перший врожай помідорів.

У вищому професійному училищі №11 створили теплиці, у яких працівники спільно з учнями вирощують овочеві культури. Нині тут вдалося зібрати близько 20 кілограмів помідорів. Це їхній перший врожай, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Зібрані овочі вже передали до початкової школи №2. А в майбутньому, за словами директора вищого профучилища Василя Селізара, планують масштабувати проєкт, щоб забезпечити свіжими овочами усі хмельницькі навчальні заклади.

«Це перший врожай, який ми передаємо сьогодні в школи та садочки міста, тож для нас це доволі знакова подія. Сподіваємось, що й надалі буде гарно родити і ми зможемо забезпечити повністю всі навчальні заклади міста», – зазначив Василь Селізар.

Працівники навчального закладу розповідають, що у теплицях вирощують сорт помідорів під назвою «Мануса 1F». Його обрали не дарма: один такий кущ може приносити до 10 кілограмів плодів, а томат у середньому важить близько 300 грамів. Під час цього збору врожаю навіть зафіксували абсолютного «рекордсмена» серед томатів – його вага становить пів кілограма.

«Дана продукція позитивно пройшла перевірку на вміст нітратів та інших шкідливих речовин та має сертифікати якості, що затверджені експертизою. Приблизна кількість, яку будуть давати на заклади: від 10 до 40 кілограмів. Ця вага варіюватиметься залежно від кількості учнів навчальних закладів та меню», – розповіла виконуюча обов’язки директора департаменту освіти та науки Хмельницької міськради Ольга Кшановська.

За словами директора профучилища, незабаром на території закладу ще й збудують котельню, аби підтримувати належну температуру у теплиці взимку. Це дозволить зібрати втричі більший врожай.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: «Люті зайці»: на Хмельниччині діти створюють обереги для воїнів на передовій

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.