Головна Новини У Хмельницькому сьогодні вночі горіла кухня на території приватного будинку

У Хмельницькому сьогодні вночі горіла кухня на території приватного будинку

by Max
У Хмельницькому сьогодні вночі горіла кухня на території приватного будинку

Займання сталося опівночі, на щастя, обійшлося без трагічних наслідків.

Проти ночі на 21 січня у Хмельницькому сталося займання літньої кухні на вулиці Василя Вишиваного. Повідомлення про пожежу рятувальники отримали після опівночі. Підрозділи ДСНС, які прибули на виклик, встановили, що вогнем охопило дах кухні на площі у 40 квадратних метрів, окрім того, полум’я могло перекинутися на житловий будинок.

Рятувальникам вдалося в найкоротші терміни ліквідувати пожежу: всього було залучено 8 вогнебрців та 3 одиниці пожежно-рятувальної і спецтехніки. Як повідомляють у Головному управлінні ДСНС у Хмельницькій області, попередня причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Травмованих чи загиблих на місці події, на щастя, не було.

Читайте також: Допомога з Німеччини: рятувальники Хмельниччини отримали пожежну спецтехніку

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.