Головна Новини У Хмельницькому попрощалися з двома загиблими на війні Героями

У Хмельницькому попрощалися з двома загиблими на війні Героями

by Max
У Хмельницькому попрощалися з двома загиблими на війні Героями

«На щиті» повернулись додому воїни Володимир Свинарчук та Степан Олексин.

Сьогодні, 9 липня, у Хмельницькому провели в останню земну дорогу Героїв – Володимира Свинарчука та Степана Олексина.

Володимир Свинарчук служив у лавах третьої окремої танкової Залізної бригади. Загинув 1 липня під час виконання бойового завдання у Харківській області, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Воїн родом із Деражні, проживав у селі Яснозір’я Віньковецької громади. До повномасштабного російського вторгнення працював будівельником та охоронцем. На захист України став влітку 2022 року.

«Добра людина була. Допомагав стареньким. Мав гарне хазяйство. Купив нову хату, у якій планував жити після війни та побудувати сім’ю», – згадує пані Валентина, односельчанка загиблого Героя.

Поховали Володимира Свинарчука на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове. Йому назавжди 46…

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Також согодні хмельничани провели в останню дорогу і захисника Степана Олексина.

Воїн служив у лавах 42-гої окремої механізованої бригади. Загинув 2 липня під час атаки ворожого дрона на Хрківському напрямку, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Степан Олексин був родом із Берегового Закарпатської області, у 18 років переїхав до Хмельницького. Останніх 4 роки проживав у селі Ружичанка. До повномасштабного російського вторгнення працював на будівництві. На захист України став у березні.

«Був роботящою людиною. Страшенно любив свого сина. Піклувався про нього. Завжди усіх слухав. Ніколи не цурався фізичної роботи, завжди старався усім допомогти», – згадує пані Тетяна, знайома загиблого Героя.

Поховали Степана Олексина на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове. У нього залишилися дружина і син. Йому назавжди 43…

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: «На щиті» додому повернулися шестеро Героїв-захисників з Хмельниччини.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.