Головна Новини У Хмельницькому запустили ще одну установку, яка виробляє тепло та електрику

У Хмельницькому запустили ще одну установку, яка виробляє тепло та електрику

by Max

Крім того, місто отримало дві модульні котельні.

В одній з котелень комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» встановили когенераційну установку. Вона не лише підігріває воду, а й генерує електроенергію. Таким чином значна частина Південно-Західного мікрорайону буде забезпечена опаленням, навіть під час тривалого знеструмлення, спричиненого ворожими обстрілами. Про це розповів міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, це вже 14-а когенераційна установка, яка працює у Хмельницькому. Її вартість становить 11,5 мільйона гривень, а її потужність сягає 500 кВт. Оскільки вона виробляє теплову та електричну енергію, це забезпечуватиме роботу котельні в автономному режимі. Як наслідок, значна частина Південно-Західного мікрорайону буде забезпечена централізованим опаленням навіть у разі тривалої відсутності електропостачання.

Також днями Хмельницький отримав від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) дві незалежні модульні котельні на твердому паливі. Потужність кожної з них становить один МВт.

«Під час цього опалювального сезону завдяки когенераційним установкам і генераторам ми забезпечували населення теплом і гарячою водою, навіть тоді, коли область мала критично низькі ліміти на постачання електроенергії. Тому продовжуємо купувати генератори для котелень у різних мікрорайонах. Когенераційних установок наразі достатньо. Цього року, готуючись до наступного опалювального сезону, плануємо ремонт «старших» когенераційних установок», — зазначив Олександр Симчишин.

Читайте також: У Хмельницькому документи для зарахування першокласників прийматимуть онлайн

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.