Головна Новини У Хмельницькому районі попрощалися з 43-річним Іваном Микульцем

У Хмельницькому районі попрощалися з 43-річним Іваном Микульцем

by Max

У Героя залишилася дружина та двоє дітей.

Днями у Хмельницькому районі в останню дорогу провели Героя Микульця Івана Степановича. Чоловік був жителем села Бубнівка. За інформацією голови Наркевицької громади Любові Гули, взимку цього року Іван вступив до лав ЗСУ, де захищав рідну землю від окупанта. У важких боях за Бахмут, отримавши поранення несумісні з життям, 11 квітня воїн загинув.

«Чоловік був гарним сім’янином, доброзичливим сусідом та доброю і щирою людиною. Відзначався повагою серед односельчан та усіх знайомих», – пише голова громади.

Микулець Іван Степанович народився 26 січня 1980 року у селі Іза Хустського району Закарпатської області. У 6 років пішов до місцевої ЗОШ, де навчався 9 років. Після закінчення вступив до Хустського ПТУ та освоїв професію зварювальника. Потім доля склалася так, що Іван переїхав на Хмельниччину, де зустрів свою майбутню дружину. Незабаром у подружжя народилося двоє дітей.

До теми: Хотів, щоб ворог пішов з нашої землі – у Хмельницькому попрощалися з Юрієм Іванишиним

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.