Головна Новини У Хмельницькому облаштують місця для купання на Водохреще

У Хмельницькому облаштують місця для купання на Водохреще

by Max

Також у «Хмельницькводоканалі» освячуватимуть резервуари з водою.

Завтря, 19 січня, православні та греко-католики відзначатимуть третє завершальне свято різдвяно-новорічного циклу – Водохреще або Богоявлення. Традиційно в цей день чимало людей вирішують зануритися у крижану воду. Тож для безпечного купання у Хмельницькому облаштують спеціальні місця з пунктами обігріву, рятувальниками та медиками.

Як повідомляють у пресслужбі міської ради, у період з 19-ої години 18 січня до 19-ої години 19 січня на Південному Бузі буде традиційно облаштовано два місця для купання: на пірсі поблизу аварійно-рятувальної станції (провулок Човновий, 11) та поблизу дитячо-юнацької спортивної школи №3 (вул. Нижня Берегова, 2/1). При виборі часу для купання хмельничанам нагадують про комендантську годину, яка діє щоденно з 00:00 до 5:00.

Також о 7:30 на набережній Південного Бугу поблизу аварійно-рятувальної станції відбудеться церемонія освячення води.

«У місцях купання буде організовано пункти обігріву, роздягальні, гарячий чай. Аби мінімізувати ймовірність нещасних випадків, тут чергуватимуть медики, працівники ДСНС та міської комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах. За охороною громадського порядку стежитимуть працівники міського відділу поліції та муніципальної дружини», – зазначають у міській раді.

Основні правила зимового купання:

  • будьте обережні при зануренні у воду, виконуйте всі вказівки рятувальників;
  • не скупчуйтесь біля ополонки;
  • не занурюйтесь у воду після вживання спиртних напоїв.

Крім того, як повідомляють у «Хмельницькводоканалі», 19 січня на одній з водонасосних станцій міста відбудеться традиційний обряд освячення резервуарів чистої води, машинного залу та хлораторної водоканалу.

«Гарною традицією вже не перший рік підряд стало запрошення проводити освячення настоятеля Свято-Введенського храму Православної церкви України , митрофорного протоієрея Степана Миронюка», – зазначають у пресслужбі комунального підприємства.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.