Головна Новини У Хмельницькому чоловіка засудили на сім років ув’язнення за спробу вбити коханця дружини

У Хмельницькому чоловіка засудили на сім років ув’язнення за спробу вбити коханця дружини

by Max

Чоловік погрожував дружині, а потім напав на її коханця.

На Хмельниччині суд виніс вирок чоловіку, який вдарив ножем знайомого. Чоловіка засудили до семи років позбавлення волі. Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Як писав сайт “Є” раніше, у Хмельницькому затримали чоловіка, якого підозрюють в тому, що він через ревнощі намагався вбити свого знайомого. Трагедія сталася у грудні 2021 року у дворі будинку на вулиці Лікарняній. Потерпілого терміново госпіталізували і прооперували.

Суд вважає, що обвинувачений збирався вбити знайомого, а свій намір не довів до кінця із причин, що не залежали від його волі. Адже потерпілий, залишившись у свідомості, обома руками відштовхнув злочинця, який в свою чергу, розпочав тікати від потерпілого залишивши місце злочину.

Обвинувачений у суді пояснив, що у нього певний час були напружені відносини з дружиною, яка забрала дітей та переїхала жити до потерпілого. Він намагався зберегти сім`ю, проте дружина не погоджувалась з цим, а тому через душевні хвилювання він почав вживати алкогольні напої та почувався пригніченим.

В той день, він будучи п’яним, телефонував дружині, але слухавку взяв потерпілий. Про що саме вони спілкувались не пам`ятає, але потерпілий на таксі приїхав в двір його будинку. Вони зустрілися, але через алкоголь, він не пам’ятає подробиць розмови. У них сталась суперечка. Під час суперечки він наніс йому удар ножем.

Свою провину чоловік визнав.

Тож суд присудив йому покарання у вигляді семи років позбавлення волі.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.