Головна Новини У Хмельницькій міськраді назвали фейком повідомлення щодо витоку отруйних речовин після нічного обстрілу

У Хмельницькій міськраді назвали фейком повідомлення щодо витоку отруйних речовин після нічного обстрілу

by Max

Пропагандисти намагаються поширити паніку після атаки “шахедів”

Мешканці Хмельницького сьогодні зранку, 13 травня, почали масово отримувати повідомлення у месенджері щодо можливо витоку отруйних речовин. Ці повідомлення не відповідають дійсності і поширюються для створення паніки.

Про це заявили у Хмельницькій міській раді.

Варіанти повідомлень, які пересилали в основному у чатах в Вайбері, мали відмінності. Ось два подібних приклади.

“Є висока вірогідність на витік аміаку, закрий витяжки мокрими ганчірками і закрий вікна. Набери чистої води”, – таке повідомлення отримав один з журналістів в меседжер.

В одному з волонтерських чатів написали про витік отруйних речовин і закликали не виходити з дому.

“Сайт “Є” намагався взяти коментар в облуправлінні ДСНС, але в пресслужбі повідомили, що подібну інформацію можуть коментувати лише в Хмельницькій ОВА.

Пресслужба Хмельницької ОВА на даний момент (станом на 16:00 13 травня) коментар не надала, але подібні повідомлення спростували у міськраді.

“Окрім ракет і безпілотників, ворог воює з нами й інформаційними методами. Наразі мережею поширюється інформація про ніби-то можливий витік шкідливих хімічних речовин у місті. Ці чутки не відповідають дійсності і спрямовані на те, щоби посіяти паніку. Щиро просимо вас не реагувати на провокації і зберігати інформаційну гігієну”, – відмітили у міськраді.

Нагадаємо, сьогодні під ранок у Хмельницькому під час повітряної тривоги прогриміла серія вибухів. Пресслужба Хмельницької ОВА повідомила, що відбувся приліт по критичній інфраструктурі. Невдовзі Олександр Симчишин розповів перші подробиці ворожої атаки. За його словами, у Хмельницькому прильотів не зафіксовано. Однак у результаті терористичної атаки є влучання в об’єкт на території однієї з громад Хмельницького району.

Кількість травмованих людей, які постраждали внаслідок ворожої атаки Хмельниччині, станом на 12:30 13 травня, вже 21.
 

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.