Головна Новини У двох селах Городоччини відкрили пункти надання соціальних послуг

У двох селах Городоччини відкрили пункти надання соціальних послуг

by Max

Внутрішньо переміщених осіб тут обслуговуватимуть безкоштовно.

Відтепер жителям та вимушеним переселенцям сіл Стара Пісочна й Велика Яромирка, які входять до Городоцької територіальної громади, не треба їхати до міста, аби постригтися, пофарбуватися, відремонтувати одяг чи взуття. Усі ці послуги надаватимуть фахівці у нещодавно презентованих побутових кімнатах. Крім того, тут можна випрати речі та прийняти душ.

Внутрішньо переміщених осіб (а це 25 у Старій Пісочній та 46 – у Великій Яромирці), тут обслуговуватимуть безкоштовно. Місцевих жителів – на безкоштовній, диференційованій та платній основі, залежно від рівня доходу, розповіли у Городоцькій міськраді.

“Пункти, котрі є частиною об’єднаного відділення «Віра в життя» комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради», створили за ініціативи голови громади Неоніли Андрійчук. Кошти на них виділили з місцевого бюджету, – констатує начальник відділу соціального захисту населення Городоцької міської ради Оксана Моцна. – Під керівництвом директора Надії Шевченко, яка працювала над втіленням та реалізацією даного проєкту, працівники Центру надання соціальних послуг чимало попрацювали, аби пункти були комфортними, затишними і зручними. Це і будівельні роботи, і косметичний ремонт, і облаштування-вмеблювання обох приміщень”.

До слова, ця практика у Городоцькій громаді не нова: з 2011 року пункт надання соціальних послуг функціонує у Кузьмині, а у 2021-му відкрили його у Пільному Олексинці.

Читайте також: На передовій працюватиме «Стоматологічний батальйон» з Хмельниччини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.