Головна Новини У двох громадах Хмельниччини попрощалися з полеглими захисниками

У двох громадах Хмельниччини попрощалися з полеглими захисниками

by Max
У двох громадах Хмельниччини попрощалися з полеглими захисниками

Сьогодні, 21 грудня, Шепетівська громада провела в останню земну дорогу воїна Андрія Середюка. Він загинув в бою за Україну на Донецькому напрямку, повідомили у громаді.

Андрій Середюк родом із Шепетівки. Тут закінчив школу й професійний ліцей. За спеціальністю був столяром. Після закінчення навчання юнак проходив строкову службу у Запоріжжі.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, не вагаючись взяв в руки зброю. Вже 26 лютого 2022 року був у складі українського війська. Спочатку проходив військову службу у рідному місті, а згодом вирушив на передову. У громаді згадують, що Андрій мав сильний і вольовий характер. Серце Героя перестало битись 14 грудня 2023 року. Йому було 24 роки…

Андрію Середюку назавжди залишиться 24…Фото: Шепетівська міська рада

Полеглого воїна зустріли живим коридором пошани. Фото: Шепетівська міська рада

Звістка про загибель Героя на Донецькому напрямку прийшла і в Кам’янець-Подільську громаду. Вчора, 20 грудня, живим коридором пам’яті кам’янчани зустріли захисника Григорія Горобця, повідомили у громаді.

У пам’яті рідних, близьких, друзів та побратимів він назавжди залишиться доброю, щирою людиною із патріотичним духом у серці.

Григорій Горобець загинув внаслідок ворожого обстрілу. Йому назавжди залишиться 42…

Григорію Горобцю назавжди залишиться 42…Фото: Кам’янець-Подільська міська рада

Читайте також: Хмельничан закликають долучитися до здачі крові на потреби бійців ЗСУ

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.