Головна Новини У бою загинув Степан Сінчук зі Старосинявської громади

У бою загинув Степан Сінчук зі Старосинявської громади

by Max

Герою мало б виповнитися 49 років.

На Донеччині 9 січня загинув Степан Сінчук зі Старосинявської громади. Трагічну звістку днями повідомили представники селищної ради.

За їх словами, Степан Вікторович народився 11 січня 1974 року в селі Олексіївка тодішнього Старосинявського району. Навчався у Пилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Згодом закінчив професійно-технічне училище у селі Пилява. Працював механізатором у місцевому колгоспі «Дружба» та різноробочим у Києві на будівництві. Разом з дружиною виховували п’ятьох дітей.

Після початку масштабної війни Степан Сінчук добровольцем став у лави Збройних Сил України. На фронті був механіком-водієм БМП. На жаль, 9 січня життя Героя обірвалося. Степан Вікторович загинув біля Кам’янки Донецької області внаслідок обстрілу з протитанкового ракетного комплексу. Воїну 11 січня мало б виповнитися 49 років.

Читайте також: Кам’янець-Подільський попрощався з Олександром Логвіном

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.