Головна Новини У бою загинув 31-річний Андрій Гашинський зі Старосинявської громади

У бою загинув 31-річний Андрій Гашинський зі Старосинявської громади

by Max

Життя воїна забрав обстріл з ворожих танків.

У Бахмутському районі Донецької області у бою загинув Андрій Гашинський. Трагічну звістку про втрату земляка повідомили представники Старосинявської селищної ради.

За їх інформацією, Андрій Дмитрович народився 21 листопада 1991 року в селі Іванківці тодішнього Старосинявського району. Закінчив Дашковецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів (тепер Дашковецький ліцей). Опісля навчався у Голосківському професійно-технічному училищі на електромонтера.

Спершу Андрій Гашинський працював електромонтером у приватному сільськогосподарському підприємстві «Обрій», що у селі Теліжинці. Далі — на будівництві у Хмельницькому та за кордоном. З дружиною ростив двох доньок Олександру та Дарію.

На початку грудня минулого року Андрія Дмитровича призвали на військову службу за контрактом. На фронті служив солдатом, водієм гранатометного відділення.

На жаль, 22 лютого Героя не стало. Андрій Гашинський загинув у селі Білогорівка Бахмутського району. Під час танкового обстрілу воїн отримав поранення, несумісні зі життям.

«У лавах ЗСУ він мужньо стояв в боях проти ворога, проявив себе відданим, гідним сином своєї Батьківщини», — наголосили у Старосинявській селищній раді.

Читайте також: Ми були на самому нулі: у Хмельницькому попрощалися зі Сергієм Бурмістровим

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.