Головна Life style Цікаві прикмети на 22 та 23 червня: від щасливих днів до примар і прогноз погоди.

Цікаві прикмети на 22 та 23 червня: від щасливих днів до примар і прогноз погоди.

by Max
Цікаві прикмети на 22 та 23 червня: від щасливих днів до примар і прогноз погоди.

Українські прикмети і традиції на 22 червня, також відомий як Кирилів день або Кирило Сонцеворот, розповідають нам про особливості цього дня. Церква вшановує пам’ять святителя Кирила, який був видатним богословом і письменником.

За віруваннями, 22 червня вважається щасливим і благополучним днем, коли можна розпочинати важливі справи і влаштовувати весілля. Також це чудовий час для збирання солодкої суниці, яка в цей день набуває особливої сили, інформує KURAZH.

22 червня також відомий своїм тривалим днем – найдовший день року. За народними прикметами, цей день є часом для посадки пізньої розсади. Приказка говорить, що “На Кирила сонечко віддає землі всю свою силу”. Погодні прикмети на цей день передбачають дощ, якщо ворони часто кричать, а солодка суниця обіцяє гарний врожай вівса.

Переходячи до 23 червня, цей день у народі відомий як День Тимофія-мишачого писку або День привидів. Священномученик Тимофій, єпископ Прусський, вшановується в цей день. За віруваннями, 23 червня Земля заповнена привидами, і люди стародавньою традицією старалися не розгнівити цих примар. Цей день вважався нещасливим, і на нього списувалися незвичайні події та ситуації.

Але не варто забувати, що цей день має й свої особливості. Наприклад, 23 червня вважається пожежонебезпечним, і зазвичай не рекомендується розпалювати вогонь або спалювати траву та листя. Також варто уникати заглядання в чужі вікна, оскільки віриться, що це може залучити чужі проблеми.

З погодних прикмет на 23 червня варто звернути увагу на поведінку мурах та домашніх птахів. Якщо мурахи не видно, це може свідчити про наближення прохолодної погоди. А якщо домашні птахи обскубуються, то це може передвіщати надходження дощу.

Іменинники 23 червня включають Івана, Олександра, Феофана, Антоніну, Тимофія та Василя. Варто вітати їх і бажати щасливого свята.

Загалом, 22 та 23 червня – це дні, на які припадають різноманітні прикмети і традиції. Вони надають нам можливість побачити зв’язок між природою, календарем і нашими повсякденними життями. Нехай ці прикмети допоможуть нам відчути специфіку цих днів та підкреслити зв’язок зі світом навколо нас.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.