Головна Life style Том Круз розкриває причину своїх життєвих ризиків у кіношедеврі “Місія: Нездійсненна”

Том Круз розкриває причину своїх життєвих ризиків у кіношедеврі “Місія: Нездійсненна”

by Max
Том Круз розкриває причину своїх життєвих ризиків у кіношедеврі “Місія: Нездійсненна”

Том Круз розповідає, чому разом з режисером Крістофером Маккуоррі вони зняли найнебезпечнішу сцену фільму “Місія: Нездійсненна – Мертва Рахунок Частина Перша” саме першою.

Як повідомляє KURAZH, про це пише Daily Mail.

У цій сцені 60-річний Круз їде на мотоциклі з обриву, після чого активує парашут, який приземляє його безпечно на землю, тоді як мотоцикл зазнає аварії.

Круз пояснив в інтерв’ю Entertainment Tonight, що розумів, що зйомки небезпечного трюку на першому етапі були необхідні, щоб у разі його травми це не зупинило зйомки фільму вартістю 200 мільйонів доларів.

“Ми знаємо, чи продовжувати знімати фільм або ні – треба знати вже з першого дня!” – сказав Круз, який грає Етана Ханта в цьому екшн-фільмовому франшизі.

Зірка Голлівуду зауважив: “Давайте знати вже з першого дня, що буде відбуватися: чи продовжувати всім або зробити значні зміни в сценарії?”

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.