Головна Новини «Тепер вони оберігатимуть Україну з небес»: Ізяславська громада прощалася з п’ятьма полеглими захисниками

«Тепер вони оберігатимуть Україну з небес»: Ізяславська громада прощалася з п’ятьма полеглими захисниками

by Max

Воїни боронили Україну на Донецькому, Луганському, Харківському та Херсонському напрямках.

В Ізяславі, на Шепетівщині, люди вийшли на площу, щоби провести в останню дорогу загиблих воїнів-земляків. Прощалися з Дмитром Бабійчуком, Андрієм Демчиком, Володимиром Гжельком, Олександром Кучеруком та Віталієм Тимощуком. Героїв зустріли живим коридором із синьо-жовті стягами та квітами у руках, розповідають у міській раді.

15 жовтня назавжди попрощалися зі штаб-сержантом, який мешкав в Ізяславі, Дмитром Бабійчуком. У боях з російськими окупантами воїн отримав важкі поранення, від яких 12 жовтня перестало битися серце. Йому було 53 роки: «Воїн Світла як справжній боєць боровся відважно на полі бою із окупантами, а потім важко поранений під час бою із агресорами продовжив власний бій із своєю хворобою». 

Володимиру Бабійчуку було 53 роки. Фото: Ізяславська міська рада

 

В останю дорогу прийшли провести воїна рідні, близькі, друзі, побратими, місцеві жителі. Фото: Ізяславська міська рада

Наступного дня, 13 жовтня, в результаті ворожого обстрілу на Харківщині загинув 30-річний солдат Андрій Демчик. Він був стрільцем стрілецького батальйону. Мешкав у селі Криволука Ізяславської громади. Захисник не дожив вісім днів до свого дня народження. У нього залишилась мати.

Андрію Демчику було 34. Фото: Ізяславська міська рада

Останню дорогу воїна встелили квітами. Фото: Ізяславська міська рада

Невдовзі прийшла звістка про загибель молодшого сержанта Володимира Гжелька. Воїн пішов із життя 15 жовтня, відстоюючи територіальну цілісність України у Луганській області. Загинув внаслідок мінно-вибухової травми. Захиснику було 34 роки. У нього залишилася дружина та шестирічний син. З Андрієм Демчиком та Володимиром Гжельком прощалися 19 жовтня.

У Володимира залишивсяшестирічний син. Фото: Ізяславська міська рада

Ізяславчани проводжали захисника в останню дорогу нвколішки живим коридором. Фото: Ізяславська міська рада

Житель Клубівки Олександр Кучерук загинув 15 жовтня. Він ніс службу як кулеметник батальйону охорони. До лав Збройних Сил України Олександр долучився з початком повномасштабного вторгнення росії на українські землі. До свого останнього дня захисник боронив Херсонщину. Йому було 32 роки.

Олександру кучеруку було 32 роки. Фото: Ізяславська міська рада

Просилися із героєм і в рідному селі. Фото: Ізяславська міська рада

В останню путь жителя села Радошівка Віталія Тимощука провели через кілька місяців очікування. Він загинув 30 липня 2023 року, виконуючи військовий обов’язок на Донеччині. Як інформують у громаді, Віталій Тимощук був солдатом, кулеметником кулеметного взводу стрілецької роти. Без батька залишились троє дітей. Йому було 50 років.

У Віталія залишилось троє дітей. Фото: Ізяславська міська рада

Проститися із героєм прийшли близько сотні людей. Фото: Ізяславська міська рада

«Тепер вони янголи-охоронці, котрі продовжують оберігати та захищати своїх рідних та близьких, свою рідну Україну. Важко навіть уявити, що сталося б з нашою громадою, з нашою Батьківщиною, якби не такі мужні захисники, як Воїни Світла, котрі не зважаючи на свій страх за життя стали на захист українського народу від безжального ворога. Ми повинні завжди пам’ятати наших оборонців, не забувати ту ціну, яка платиться щодня за наше краще майбутнє. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна», – зазначають у міській раді.

Читайте також: На Волочищині попрощалися з полеглим захисником Олегом Ковальчуком

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.