Головна Політика Сирський повідомив про втрату позицій армією РФ на Бахмутському напрямку

Сирський повідомив про втрату позицій армією РФ на Бахмутському напрямку

by Max

Сили оборони України на Бахмутському напрямку продовжують просуватися на флангах, змушуючи армію РФ втрачати раніше зайняті позиції, повідомив у Telegram командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський.

«Бахмутський напрямок. Сили оборони продовжують рух вперед на флангах, ворог втрачає позиції під Бахмутом. Працює 3 ОШБр», – написав Сирський.

Напередодні у відеозверненні президент Володимир Зеленський також сказав, що українські військові просунулися вперед на Бахмутському напрямку. Крім 3-ї окремої штурмової бригади, він також відзначив зусилля 57-ї окремої мотопіхотної бригади.

У ранковому зведенні Генштаб ЗСУ повідомляв, що на Бахмутському напрямку армія РФ упродовж минулої доби вела наступальні дії у напрямку Кліщіївки – безуспішно.

Українські військові продовжують оборонну операцію, переходячи на деяких напрямках до наступальних дій, а епіцентром бойових дій залишається Бахмутський напрямок, повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр 5 червня. Вона пояснила, що російська сторона активно поширює інформацію про початок українського контрнаступу, щоб відвернути увагу від подій біля Бахмута.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.