Головна Політика Сили МВС проводять злагодження із бойовою технікою, необхідною для наступу – Клименко

Сили МВС проводять злагодження із бойовою технікою, необхідною для наступу – Клименко

by Max

Сили Нацгвардії, військового формування з правоохоронними функціями, що входить до системи МВС, наразі проводять злагодження із використанням бойової техніки, необхідної для наступу. Про це повідомив очільник МВС Ігор Клименко під час поїздки військових Нацгвардії та поліцейських, які перебувають на передовій.

«Моральний дух наших бійців досить високий. Вони стійкі і розуміють, що їм потрібно робити, яким чином тримати фронт. Ми вже проводимо узгодження з використанням бойової техніки, яка необхідна, зокрема, для наступальних і штурмових дій», – сказав Клименко.

Клименко, зокрема, відвідав бригади з «Гвардії наступу». Це запущена МВС рекрутингова кампанія з набору охочих у команди штурмових бригад.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.