Головна Політика Суд виніс рішення: Мангеру і Левін отримують по 10 років у в’язниці

Суд виніс рішення: Мангеру і Левін отримують по 10 років у в’язниці

by Max
Суд виніс рішення: Мангеру і Левін отримують по 10 років у в’язниці

Дніпровський районний суд міста Києва у понеділок оголосив вирок у справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк. Спільнота Хто замовив Катю Гандзюк? вела трансляцію засідання, в перебігу якого суддя оголосила, що ексголова Херсонської обласної ради Владислав Мангер і його ексрадник Олексій Левін отримують по 10 років позбавлення волі.

Мангера визнали винним у замовлення нападу на Гандзюк, а Левіна – в самій організації нападу.

Обом також присудили виплатити родині загиблої 15 мільйонів гривень матеріальної шкоди.

Чиновниця Херсонської міської ради, активістка Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року. Це сталося через три місяці після того, як її облили концентрованою сірчаною кислотою у Херсоні.

У справі Гандзюк раніше було винесено вирок п’ятьом особам: безпосередньому організатору злочину Сергію Торбіну і його співучасникам – Микиті Грабчуку, Володимиру Васяновичу, В’ячеславу Вишневському і Віктору Горбунову. Їм призначено покарання від трьох до шести з половиною років позбавлення волі. На вирок ще чекали ексголова Херсонської обласної ради Владислав Мангер та ще один підозрюваний Олексій Левін.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.