Головна Новини «Сталевий хрест» від Залужного: Головнокомандувач нагородив воїна зі Шепетівського району

«Сталевий хрест» від Залужного: Головнокомандувач нагородив воїна зі Шепетівського району

by Max

Віталій Броніч отримав відзнаку за виконання бойових завдань у Бахмуті та Соледарі.

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив Віталія Броніча зі села Берездів Шепетівського району. Він отримав почесний нагрудний знак «Сталевий хрест». Про це розповіли у Берездівській сільській раді.

За словами її представників, Віталій Вікторович родом зі села Берездів. Про професію військового мріяв зі самого дитинства, коли ще уявлення не мав про те, що таке війна. Воїн служить у Збройних Силах з 2020 року.

З перших днів масштабної війни Віталій Броніч виконував бойові завдання у Гостомелі, Ірпені, Бучі, Чернігові, Сумах. Тепер же тривалий час захищає Україну від окупантів на території Донецької та Луганської областей. Власне Валерій Залужний відзначив його «Сталевим хрестом» за виконання бойових завдань у Бахмуті та Соледарі.

«Я віддав би усі нагороди задля того, щоби повернутися до мирного життя і щоби в Україні не було всього цього жахіття», — процитували Віталія Броніча представники Берездівської сільської ради.

Фото: з фейсбуку Берездівської сільської ради

Фото: з фейсбуку Берездівської сільської ради

Читайте також: Зеленський посмертно надав «Героя України» Юрію Юрчику зі Старокостянтинова

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.