Головна Новини Стабілізували ситуацію – в неділю на Хмельниччині буде переважно без відключень електрики

Стабілізували ситуацію – в неділю на Хмельниччині буде переважно без відключень електрики

by Max

У пікові періоди навантаження відключення ймовірні на півночі області.

У неділю, 12 лютого, «Укренерго» не лімітує споживання електричної енергії на Хмельниччині. Про це о 12-ій годині повідомили у «Хмельницькобленерго».

«Зважаючи на те, що енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію з розподілом електричної енергії в області, сьогодні здебільшого відключень не буде», – йдеться у повідомленні.

Проте, у період максимального навантаження, орієнтовно з 17:00 до 22:00, можуть бути відключення у деяких громадах північної частини області. Це пов’язано із мережевими обмеженнями, які ще зберігаються після масованої атаки.

Дізнатися про відключення за адресою або у розрізі району електричних мереж можна за допомогою розділу «Відключення».

Нагадаємо, раніше Хмельницькобленерго» повідомляло, що у неділю, 12 лютого, в області відключення переважно відбуватимуться згідно з Графіками аварійних відключень, в частині громад відбуватиметься перехід до Графіка погодинних відключень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.