Головна Новини Спирт, вода і барвники: як кам’янчани налагодили виробництво і збут «коньяку»

Спирт, вода і барвники: як кам’янчани налагодили виробництво і збут «коньяку»

by Max

Алкоголь збували через заклади швидкого харчування та на ринку.

На Кам’янеччині викрили цех для виготовлення алкоголю, об лаштований в гаражному приміщенні. Як повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури, незаконний бізнес організував 42-річний кам’янчанин, залучивши до справи ще двох чоловіків.

Спільники змішували спирт з водою і спеціальними барвниками та смаковими домішками й видавали суміш за коньяк. Збували усе через заклади швидкого харчування та на ринку в Кам’янці-Подільському.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили понад 640 літрів виготовлених алкогольних напоїв, більше 200 літрів спирту, а також обладнання для виготовлення та розливу фальсифікату.

Учасникам незаконного угрупування повідомлено про підозру у незаконному виготовленні, зберіганні з метою збуту та збуті алкогольних напоїв, вчинене організованою группою.Триває досудове розслідування.

Читайте також: Викрили працівників Держгеокадастру, які незаконного роздавали землі Хмельниччини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.