Головна Life style Способи, які допоможуть повернути одягу колишній вигляд після того, як він сів унаслідок прання

Способи, які допоможуть повернути одягу колишній вигляд після того, як він сів унаслідок прання

by Max

Зіткнувшись із проблемою усадки одягу після прання, багато хто задається питанням про можливість повернення речей до їхнього колишнього розміру. Спочатку слід зрозуміти, чому це відбувається. Більшість тканин мають деякий ступінь усадки під час механічного і теплового впливу, інформує KURAZH.

Значне стискування або усадка тканини обумовлені наявністю в її структурі неправильно вирівняних молекул. Під час прання, під дією води, тепла та руху, ці молекули починають переміщатися та вибудовуватися компактніше, що призводить до зменшення розмірів виробу.

Однак, існують деякі методи, які можуть допомогти повернути речам їхній колишній розмір. Наприклад, використання спеціальних засобів для відпарювання або прасування на мінімальному режимі може допомогти розтягнути тканину та повернути їй певну еластичність.

Ще одним способом є застосування парафінового паперу. Слід помістити його між двома шарами тканини та акуратно пропрасувати праскою. Парафін при нагріванні створює подушку, яка допомагає повернути виробу початковий розмір.

Не всі матеріали однаково піддаються відновленню розміру. Деякі тканини, такі як бавовна або льон, можуть легко повернутися до свого початкового стану, тоді як синтетичні волокна або вовняні вироби можуть бути складнішими у відновленні.

Важливо також пам’ятати, що кожен виріб може мати свої особливості в усадці після прання. Тому рекомендується перевіряти інструкції на етикетках, що вказують правильні способи догляду за виробом та запобігання усадці.

Якщо всі перераховані вище методи не допомогли повернути речам їх колишній розмір, можна звернутися до професійних послуг хімчистки. Вони можуть застосувати спеціальні хімічні засоби та методи, щоб повернути тканини до їх початкових розмірів.

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини