Головна Новини Співак Dima Prokopov з Хмельниччини вражає: новий кліп набирає сто тисяч переглядів всього за добу!

Співак Dima Prokopov з Хмельниччини вражає: новий кліп набирає сто тисяч переглядів всього за добу!

by Max
Співак Dima Prokopov з Хмельниччини вражає: новий кліп набирає сто тисяч переглядів всього за добу!

Фрагмент пісні став спочатку популярним у Тік-Ток.

Співак з Хмельницької області Дмитро Прокопов випустив кліп на пісню “Витри сльози”, який за добу зібрав понад 100 тисяч переглядів.

Кліп на композицію з’явився на Youtube-каналі співака.

За добу кліп вже переглянули 103 тисячі разів.

В описі до пісні йдеться, що композиція «Витри сльози» – ліричний трек, який оспівує вроду української дівчини. Фрагмент пісні вже встиг завоювати прихильність шанувальників співака та набрав понад 30 тисяч роликів в TikTok.

Нову пісню Дмитро Прокопов випустив на свій день народження.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

“Дякую ЗСУ, саме завдяки вам я маю змогу йти до свої мрії у вільній країні. Дякую батькам, які завжди вірять в мене. Дякую всім, хто поруч і підтримує мене. Живіть сьогодні, мрійте, ідіть до своєї мети. Слава Україні”, – написав співак під презентацією кліпу.

Додамо, що Дмитро Прокопов – з Кам’янця-Подільського, переможець програми «Караоке на Майдані», який став кращим народним співаком 2017 року.

Як раніше писав сайт “Є”, минулого року співак зробив кавер-версію пісні Назарія Яремчука “Гай, зелений гай”.

Кліп на пісню “Ти щаслива будеш” зібрав вже 13 мільйонів переглядів і входить до топ-найкращих кліпів в Україні за останній рік.

У березні Дмитро Прокопов випустив кліп на пісню “З тобою спокійно” разом зі співачкою Поліною Дашковою. Цей кліп переглянули майже два мільйона разів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.