Головна Новини «Слово єднає – перемогу наближає»: у Хмельницькому проходять творчі зустрічі з письменниками та поетами

«Слово єднає – перемогу наближає»: у Хмельницькому проходять творчі зустрічі з письменниками та поетами

by Max

У рамках літературного марафону свої вірші презентує хмельничанка Аліна Косарева.

Завтра, 22 вересня, у Хмельницькому відбудеться поетична зустріч з Аліною Косаревою. Захід проводиться у рамках міського щорічного літературного марафону «Слово єднає — перемогу наближає». Як йдеться у повідомленні пресслужби Хмельницької міської ради, в рамках марафону будуть проходити кілька зустрічей з митцями слова.

У залі Центральної публічної бібліотеки поетка зачитає власні вірші та поділиться з відвідувачами заходу секретами особистої самореалізації. Сама дівчина мріє про власну збірку віршів, а свої твори публікує в соцмережах під гештеґом #моїЛисти.

Як розповіла Аліна Косарева сайту «Є», в своїй творчій добірці вона має любовну, філософську та воєнну лірику. І на зустрічі в бібліотеці зачитає з кожного блоку самі, на її погляд, найгучніші поезії.

З початком війни поетка почала писати вірші і на воєнну тематику. На запитання, що особисто в ній змінили ці події, дівчина відповідає: «З початком війни я боялася зізнатися і собі, і комусь тим паче, що я переосмислила особисто для себе поняття релігії та віри. Тепер мені важко осягнути принципи, за якими вона діє».

Зустріч з поеткою відбудеться завтра, 22 вересня, у Центральній публічній бібліотеці за адресою: вулиця Подільська, 78. Початок заходу заплановано на 14.15.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.