Головна Новини Скільки коштує зняти порчу, або Від яких шахрайств постраждали жителі Шепетівки

Скільки коштує зняти порчу, або Від яких шахрайств постраждали жителі Шепетівки

by Max

Літня жінка повірила аферистці, яка вміє лікуватиме негативну енергетику.

Протягом 15 лютого до поліції звернулося троє жителів Шепетівки, які постраждали від шахраїв. Зловмисники використовували різноманітні схеми: від оренди вигаданого житла до зняття порчі.

За інформацією сектора комунікації поліції Хмельницької області, серед постраждалих є 74-річна пенсіонерка. До неї завітала невідома, яка розповіла про своє вміння лікувати негативну енергетику. Під приводом зняття порчі шахрайка видурила у постраждалої усі її заощадження. А саме — сім тисяч гривень і 600 доларів.

А на гачок псевдоорендарів потрапила 65-річна жінка. Зловмисники під приводом здачі квартири в оренду ошукали її на 6 тисяч 500 гривень.

«Третій потерпілій у соціальній мережі надійшло повідомлення нібито від подруги. У листі знайома просила позичити гроші. Тож жінка відправила на зазначений рахунок 2 тисячі 750 гривень. Лише згодом з’ясувалося, що це шахрайство», — зазначили представники поліції.

Як не стати жертвою подібних шахрайських схем?

Правоохоронці наголошують, якщо до вас підійшли на вулиці з пропозицією погадати чи зняти порчу, намагайтеся якнайшвидше позбутися таких нав’язливих «добродіїв». Якщо не виходить — телефонуйте на за номером 102 або покличе на допомогу перехожих. Не пускайте до своєї оселі незнайомих людей, не передавайте їм свої речі.

Якщо шукаєте житло в оренду, будьте пильні та перевіряйте кожну пропозицію. Поки остаточно не переконаєтесь у наявності житла та добросовісності орендодавців — не передавайте кошти.
Під час спілкування в месенджері з друзями будьте уважні. Пам’ятайте про те, що аккаунт можна зламати.

Читайте також: Аварія в Кам’янці-Подільському: травмувалася 61-річна жінка

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.