Головна Політика Шмигаль закликає до терпіння, щоб надати “потрібний час” для контрнаступу

Шмигаль закликає до терпіння, щоб надати “потрібний час” для контрнаступу

by Max
Шмигаль закликає до терпіння, щоб надати “потрібний час” для контрнаступу

Наступ ЗСУ потребуватиме часу, заявив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль, виступаючи 22 червня в Лондоні на Конференції з відновлення України.

Голова уряду заявив, що «результати контрнаступу будуть», але додав, що «Україна цінує життя своїх воїнів, тому не планує бездумно вести їх під вогонь», повідомляє «Укрінформ».

«Ми працюємо за стандартами НАТО, ми бережемо кожного нашого солдата і робимо кроки вперед. Це забере час, але маємо намір просуватися уперед і просуваємося уперед із контрнаступом. Ми всі маємо бути терплячими та побачимо результати», – сказав він.

Раніше 22 червня телеканал CNN повідомив із посиланням на двох західних чиновників і високопоставленого військового чиновника США, що перші фази контрнаступу України мають менший успіх, а російські сили демонструють більшу компетентність, ніж очікувалося за попередніми оцінками.

Президент України Володимир Зеленський раніше цього тижня в інтерв’ю BBC визнав, що прогрес є «повільнішим, ніж хотілося б», але додав, що «ті, хто бореться, переможуть, а тим, хто стукає, двері відчинять».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.