Головна Life style Шкільні пригоди на екрані: п’ять фільмів про школу, які не залишать байдужими

Шкільні пригоди на екрані: п’ять фільмів про школу, які не залишать байдужими

by Max

Багатьох людей спонукає ностальгія, коли мова йде про шкільні роки, які асоціюються з безтурботністю дитинства та молодістю, а також з пригодами та авантюрами, інформує KURAZH.

ТОП-5 фільмів про школу, які допоможуть підняти настрій і гарантовано розважити вас під час вечірнього перегляду.

“Дике дитя”

“Забійна” комедія з Еммою Робертс вийшла на екрани в 2008 році. Вона розповідає про 16-річну дівчину, яку всі знають як розпещену відірву. Їй доводиться відправитися до нової школи, щоб “виправити” свою поведінку.

“Круті дівчата”

Комедія з Ліндсі Лохан була представлена ще в далекому 2004 році. У фільмі показана “класична” історія про те, як дівчина-підліток йде до нової школи і намагається зайняти своє місце під сонцем. Юнацькі інтриги і розбиті серця, суперниці і скандали – життя 15-річної героїні круто змінюється в один момент.

“Школа року”

Фільм з Джеком Блеком, що вийшов в 2003 році, розповідає про рокера, життя якого перетворилося на катастрофу. Головний герой розуміє, що його кар’єра зруйнована. У нього починається непростий період, який затьмарюють ще й борги. 

“Чумова п’ятниця”

Ще одна комедія з Ліндсі Лохан, яка вийшла на піку її слави – в 2003 році. Актриса зіграла школярку, яка сильно свариться зі своєю мамою. Одвічна проблема батьків і дітей отримує несподівану розв’язку. Одного ранку дівчинка прокидається в тілі матері і розуміє, що вони “помінялися місцями”.

“Дуже погана училка”

“Розривна” комедія з Кемерон Діаз вийшла на екрани в 2011 році. Вона розповідає про вчительку, якій відверто плювати на свою роботу. Героїня зайнята тим, що намагається вирішити свої проблеми в особистому житті.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.